[ITALIE]. BRUTI (Ioannis Michaelis) Historiae... - Lot 129 - Thierry de Maigret

Lot 129
Estimation :
250 - 300 EUR
[ITALIE]. BRUTI (Ioannis Michaelis) Historiae Florentinae libri octo. Venise, 1764. Petit in-4°, demi-chagrin brun, dos à nerfs orné (reliure du XIXe s.). «Edition novissima, mendis omnibus expurgata.» Un frontispice et un titre gravé.
Mes ordres d'achat