[CICÉRON]. Rhetoricorvm ad C. Herennivm libri... - Lot 9 - Thierry de Maigret

Lot 9
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 100EUR
[CICÉRON]. Rhetoricorvm ad C. Herennivm libri IIII, incerto auctore. Ciceronis De inuentione libri II. Topica ad Trebatium, Oratoriae partitiones. Cum correctionibus Pauli Manutii. Venetiis, apvd Pavlvm manvtivm, aldi Filivm, m. d. LIX [Venise, Chez Paul manuce, 1559]. In-12 (103 x 158 mm), demi-vélin blanc (reliure fin XVIIIe s.). 184 ff. Ancre aldine sur le titre.
Mes ordres d'achat