LOUISE DE SAVOIE (1476-1536)

Lot 32
1 000 - 1 200 €
Résultat : 1 000 €

LOUISE DE SAVOIE (1476-1536)

L.S. «Loyse», Saint-Germain-en-Laye 22 mars [1519], au Vice- Chancelier de Milan Jean de Selve; contresignée par Philibert Babou; 1 page petit in-4, adresse. «Jay desiré de faire tenir sur fons le filz du Sgr Julles de Sainct Severin et veulx que vous le tenez de par moy et que le nommez Loys et vous prie en ce luy faire tout honneur que vous pourrez et quil est requis faire en tel cas»..
Mes ordres d'achat