[MARCHESII (Francisci Aelii) - BORRELLI (Carlo)].

Lot 181
Estimation :
100 - 120 EUR
Résultat : 211EUR
Vindex Neapolitanae nobilitatis Caroli Borrelli cleric. Regul. Minor Animadversio in Francisci Aelii Marchesii Librum de Neapolitanis familiis. Neapoli, Apud Aegidium Longum Typographum Regium, 1653, In-8°, demi-veau bleu, dos lisse orné (reliure mi-XIXe s.). XX + 208 pp. & 4 pp. d'index manuscrit in fine. Nombreux bois héraldiques.
Mes ordres d'achat