Jules Emile ZINGG (1882-1942)

Lot 199
Got to lot
Estimation :
500 - 700 EUR
Result : 451EUR
Jules Emile ZINGG (1882-1942)

Autumn
Watercolour gouache over pencil lines, signed lower left.
46 x 62 cm
Provenance:
- Atlantis gallery, Paris