Jules Emile ZINGG (1882-1942)

Lot 199
Estimation :
500 - 700 EUR
Result : 451EUR
Jules Emile ZINGG (1882-1942)
Autumn Watercolour gouache over pencil lines, signed lower left. 46 x 62 cm Provenance: - Atlantis gallery, Paris