Ecole Hollandaise du début du XiXE siècle

Lot 357
Got to lot
Estimation :
400 - 600 EUR

Mr S. des Tombes reading
Watercolour. Annotated on the reverse side Mr S. des Tombes: geschenk uit collectie: Jhr Beeldsnijder van Voshol: N. A. Waanebrink.
21 x 15,5 cm
Provenance:
- Collection of Jonkheer Gerard Johannes Beeldsnijder van Voshol;
- Given to N. A. Waanebrink